Stampa per Biskota Figura per Krishlindje

SIG0298

Leke 890

-Leke 700

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Stampa për Biskota Figura për Krishlindje

Ideale për të realizuar lehtësisht dekore origjinale mbi biskotat.

Set përmban 1 vulë, 6 dekorime origjinale dhe 1 prerëse të rrumbullakët.

Dekorimet mund të ruhen në brendësi të vulës vetë.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: