Stampa per Biskota Figura me Kafshe

SIG0297

Leke 890

-Leke 700

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Stampa për Biskota Figura me Kafshë

Ideale për të realizuar lehtësisht dekore origjinale mbi biskotat.

Seti përmban një vulë, 6 dekorime dhe një prerës ne formë të rrumbullakët.

Dekorimet mund të ruhen në brendësi të vulës vetë.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: