Forme per Embelsirat

SIG0301

Leke 390

-Leke 600

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Forme per embelsirat e markes Tescoma

Dekoroni embelsirat e bera ne shptepi sipas deshires. Mbushini ato me kremra te ndryshem pa bere pis kizhinen tuaj

Paketimi permban 5 qese plastike me permasa 30 cm dhe 1 koke e cila do tju ndihmoje te beni dokorime fine dhe delikate si maja e nje stilolapsi

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: