Forme per Embelsirat 5 pjese

SIG0300

Leke 590

-Leke 1,400

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Forme per embelsirat e markes Tescoma

Dekoroni embelsirat e bera ne shptepi sipas deshires. Mbushini ato me kremra te ndryshem pa bere pis kizhinen tuaj

Paketimi permban 10 qese plastike me permasa 35x20 cm dhe 2 koka me forme te ndryshme me diameter 3cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: