Tave per 6 Waffle

SIG0295

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Formë për 6 waffle

Ideale për përgatitjen e 6 waffles në furrë

Prodhuar nga silikon me cilësi të lartë rezistente ndaj nxehtësisë nga -40 ° C deri në +230 ° C

i përshtatshëm për përdorim në gaz, ajër të nxehtë dhe furra me mikrovalë

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: