Tave per 12 Mini Muffin Shfaq më të madhe

Tave per 12 Mini Muffin

SIG0294

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Tavë për 12 Mini Muffin

Ëmbëlsirat dhe mini muffins janë një ëmbëlsi e vërtetë ... i vogël dhe më i rafinuar se sa muffins normal, nëse dekorohen siç duhet ata janë shumë elegante për të shërbyer me kafe.

Përmasat: 26x20 cm

Për 12 muffins

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: