Parfum per Femra  Gucci Purse 4 x 15 ml Shfaq më të madhe

Parfum per Femra Gucci Purse 4 x 15 ml

AI0255

Leke 5,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

"Gucci Purse" parfum per femra

Nje arome e cila perfaqeson gruan e realizuar, moderne, ambicioze qe nderthuren me terheqjen sensuale femerore

Ky parfum eshte ka nje arome delikate dhe e fresket me lule dhe shije frutash

Do te ndjeni aroma te ndryshme ne nje sprucim te vetem

Ky parfum permban kombinime fantastike ku aromat kryesore qe ndjehen jane bashkimi ekzotik te guavas dhe dardhes duke e bere unik dhe modern. Aroma e lules Tiare i shton sensualitetin dhe feminiteti. Myshku dhe mjalti i shtojne ngrohtesine, ndersa patchouli eshte ai qe i shton forcem.

Paketimi permbn 4 shishe me 15 ml secila

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: