Parfum per Femra Burberry Brit Sheer 100 ml Shfaq më të madhe

Parfum per Femra Burberry Brit Sheer 100 ml

AI0251

Leke 8,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

"Brit Sheer" parfum per femra i markse se njohur Burberry

Ky parfum eshte ka nje arome delikate dhe e fresket me lule dhe shije frutash

Do te ndjeni aroma te ndryshme ne nje sprucim te vetem

Ky parfum permban kombinime fantastike ku aromat kryesore qe ndjehen jane yuzu, mandarin, gjethet e ananasit, lychee. Aromat baze jane myshku i bardhe dhe druri amyris dhe ato qe e bejne kete parfum unik jane aromat e lule bozhure, lulet e pjeshkes, sweet pea, nashi.

Mund ta perdorni ne cdo moment te dites

Sasia 100 ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: