Parfum per Femra Guerlain Mitsouko 50 ml Shfaq më të madhe

Parfum per Femra Guerlain Mitsouko 50 ml

AI0248

Leke 7,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

 Guerlain Mitsouko parfum per femra

Ky parfum eshte ka nje arome intriguese per femrat e pavarura

Do te ndjeni aroma te ndryshme ne nje sprucim te vetem

Ky parfum permban kombinime fantastike ku aromat kryesore qe ndjehen jane Bergamot, Lemon, Mandarin, Neroli. Aromat baze jane pjeshke, trendafil, clove, Ylang-Ylang dhe ato qe e bejne kete parfum unik jane aromat Oakmoss, Benzon, Vetiver, Cinnamonr.

Mund ta perdorni ne cdo moment te dites

Sasia 50 ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: