Parfum per Femra Rock 'n Dreams by Valentino 30 ml Shfaq më të madhe

Parfum per Femra Rock 'n Dreams by Valentino 30 ml

AI0247

Leke 5,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

"Rock 'n Dreams" parfum per femra i markse se njohur Valentino

Arome e kendeshme orientale lulesh per femrat e sofistikuara

Do te ndjeni aroma te ndryshme ne nje sprucim te vetem

Ky parfum permban kombinime fantastike ku aromat kryesore qe ndjehen jane pjeshka dhe kanella. Aromat baze jane druri dhe vanilja dhe ajo qe e ben kete parfum unik eshte aroma e Myrrhone.

Mund ta perdorni ne cdo moment te dites, e bute dhe delikate

Sasia 30 ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: