Parfum per Femra Gucci Rush 50 ml Shfaq më të madhe

Parfum per Femra Gucci Rush 50 ml

AI0243

Leke 6,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

"Gucci Rush" parfum per femra i markse se njohur Gucci

Ky parfum eshte ka nje arome intriguese, joshese, misterioze me arome lulesh orientale

Do te ndjeni aroma te ndryshme ne nje sprucim te vetem

Ky parfum permban kombinime fantastike ku aromat kryesore qe ndjehen jane gardenia, freesia, pjeshka. Aromat baze jane vetiver, vanilje, patchouli dhe ato qe e bejne kete parfum unik jane aromat e jasmine, damask rose, coriander.

Mund ta perdorni ne cdo moment te dites

Sasia 50 ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: