Parfum per Femra Hugo Boss Orange 75 ml Shfaq më të madhe

Parfum per Femra Hugo Boss Orange 75 ml

AI0241

Leke 6,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

"Boss Orange", parfum i cili i dedikohet femrave entuziaste dhe energjike

Ky parfum permban kombinimin e nje sere aromash te ndryshme ku baza e parfumit eshte e bute dhe e embel

Ne kete parfum do te gjeni aromen e molleve te embla, perzierjen e luleve te bardhe me lulet e portokallit. Baza e parfumit permban aromen e drurit sandal te drurit te ullirit dhe vanilje e cila e ben me te bute parfumin

Per te gjitha femrat te cilat kane nje shpirt rinor

Sasia 75 ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: