Arke kursimi “mini van” Shfaq më të madhe

Arke kursimi “mini van”

LF0267

Leke 1,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kurse para ne nje arke te vecante

Nje mini autobus per te mbledhur dhe ruajtur te gjitha kursimet tuaja

Permasat:7 x 13 x 7 cm. Material qeramike e nje cilesie shume te mire

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: