Mikrofon Maggie & Bianca Shfaq më të madhe

Mikrofon Maggie & Bianca

PB0386

Leke 3,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Mikrofon me drita dhe kenge te ndryshme, per vajzat mbi 5 vjec

Frymezuar nga seriali i njohur ne Netflix, Maggie & Bianca Fashion Friends

Femijet do te argetohen duke dhene koncertin e tyre

Mikrofoni ka 4 kenge origjinale te serialit

Kompatibel me te gjithe lexuesit MP3,CD, smartphone, tablet, kompiuter, stereo

Funksionon me 2 bateri 1,5 V LR6 (te perfshira)

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: