Libri i Bebeve Punim Dore

SHIB0001

Leke 2,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Libri i Bebeve Punim Dore

Punim artizanal i punuar ne karton te trashe 

I dizenjuar me figura te ndryshme sipas muajve te rritjes se bebes 

Mund te mbani kujtimet e femijeve tuaj qe ne muajt e pare deri ne moshen 1 vjecare 

Gjithsej albumi permban 16 faqe 

* Mund te realizohet edhe ne ngjyre blu per bebe djal 

Permasat jane 16.4 x 22 cm 

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 7 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: