Set Parfum LA RIVE per Femije Frozen Shfaq më të madhe

Set Parfum LA RIVE per Femije Frozen

A-003279

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Per te gjitha princeshat e vogla

Nje arome e frymezuar nga aventurat fantastike te Elsa dhe Anna.

Nje kombinim teresisht rinor I pjeshkes se bardhe, lules se portokallit, jaseminit delikat, zambakut dhe myshkut te lisit.

Nje paketim shume terheqes me Frozen qe permban nje shampoo trupi dhe deodorantin.

Sasia e parfumit: 50 ml.

Sasia e shampos: 250 ml. 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: