Cante Shkolle Mesatare Blu Shfaq më të madhe

Cante Shkolle Mesatare Blu

A-002945

Leke 7,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cante shkolle per dejm, me madhesi mesatare

Me personazhet e dashur te femijeve

Hapsira te maftueshme per librat dhe sendet e tjera te shkolles

Permasat: 38 x 20 x 30 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: