Intex Pishine me Filter  244x76 cm Shfaq më të madhe

Intex Pishine me Filter 244x76 cm

A-002416

Leke 7,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Intex Pishine me Filter  244x76 cm

Model familjar ku ne brendesimund te qendrojne disa femije 

Ideale per te kaluar ditet e nxehta te veres edhe ne ambjentet e shtepise tuaj 

Rezistente dhe e qendrueshme 

Vjen sebashku me filtrin ne paketim per te filtruar ujin e pishines 

Kujdes : Sugjerohet per femije mbi 6 vjec 

Permasat jane 244 x 76 cm

Kapaciteti eshte 2.419 litra uje 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: