Top Plazhi Frozen 45 cm Shfaq më të madhe

Top Plazhi Frozen 45 cm

A-002393

Leke 290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Top Plazhi Frozen 45 cm

Mundesi krijimi lojrash te ndryshme ne plazh me femijet tuaj 

Top i lehte ku mund te perdoret nga cdo grupmoshe

I larmishem ne ngjyra si dhe vjen me personazhin e preferuar per vajzat Frozen

Diametri i tij eshte 45 cm 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: