Intex Komardare per Femije 1-2 Vjec 59574

A-002367

Leke 490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Intex komardare per femije 1-2 Vjec 59574.

Me ngjyre te verdhe dhe mban deri ne 15 kg peshe.

Diametri 67 cm, material vinyl shume cilesore. 

Mbeshtetese ne pjesen e shpines per rehatine e femijes tuaj. 

Pjesa e kembeve e hapur.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: