Album Fotografik 200 Baby Shfaq më të madhe

Album Fotografik 200 Baby

JUM0747

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Album fotografik per bebe 

Ruani kujtimet e bebes tuaj qe nga dita e pare e ardhjes ne jete 

Ju lejon te vendosni deri ne 200 foto ne brendesi me permasa 10 x 15 cm 

Vjen me kopertine te tradhe dhe hapje te fletave ne forme libri 

Permasat jane 22.5 x 22 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: