Set Tas,Filxhan dhe Pjate per Vajza Disney

AG0635

Leke 790

-Leke 200

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje set per femijet tuaj

Seti permban nje tas, nje filxhan dhe nje pjate te dizenjuar me personazhet e Disney

Material qeramike cilesore

Femijet do te hane te gezuar dhe pa ju munduar 

Te gjitha vijne ne nje paketim shumengjyresh dhe terheqes 

Ideale edhe per dhurate

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: