Tricikel per Femije Hatong ne 3 Ngjyra

Leke 3,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Triciklet Hatong per femije

Ne tre ngjyra te ndryshme mes te cilave mund te zgjidhni te preferuaren

Rekomandohet per femije mbi 3 vjeç.

E rehatshme me stol me mbeshtetje, e lehte dhe praktike

Strukture metalike ndersa gomat e medha plastike

Me shishe uji ngjyre gri metalike dhe vend te dedikuar ne pjesen pas stolit

*Rekomandohet qe te perdoret me kokore per te shmangur cdo demtim gjate ecjes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: