Globo Krijo plastelinen Tende 80 gr 4+, Blue

Leke 590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Krijo plastelinen tende, nje kuti me plasteline nga marka Globo

80 grame plasteline vetem per femijet

Mund te ndertohet dhe te krijoni format e deshiruara

Zhvillon imagjinaten dhe kreativitetin

Per femije mbi 4 vjeç. Permasat: 29.5 x 21.5 x 29cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: