Globo Krijo Plastelinen Tende me 6 Forma 4+ Shfaq më të madhe

Globo Krijo Plastelinen Tende me 6 Forma 4+

IF0125

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Krijo plastelinen tende, nje kuti me plasteline nga marka Globo

3x80 grame plasteline vetem per femijet

Me 6 forma te ndryshme dhe tre canta me pluhur ngjyrises

Mund te ndertohet dhe te krijoni format e deshiruara

Zhvillon imagjinaten dhe kreativitetin

Per femije mbi 4 vjeç. Permasat: 39.5 x 26 x 32cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: