Globo Plasteline Numra dhe Shkronja 3+ Shfaq më të madhe

Globo Plasteline Numra dhe Shkronja 3+

IF0127

Leke 2,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Numra dhe shkronja plasteline te markes Globo

Ndihmon femijet tuaj te mesojne alfabetin dhe numrat duke u argetuar

Me 4 kuti plasteline me ngjyra te ndryshme

Nje ide shume e bukur dhurate

Permasat:41.2 x 31.3 x 32.4 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: