Globo Oktapod me Tinguj Kafshesh dhe Muzike 12M+ Shfaq më të madhe

Globo Oktapod me Tinguj Kafshesh dhe Muzike 12M+

IF0128

Leke 2,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje oktapod me muzike

Tentakula qe bejne muzike tingujt e kafsheve

Oktapodi eshte me drita. Per femije mbi 1 vjeç

Shume i kendshem dhe argetues per femijen tuaj

Punon me bateri qe nuk jane te perfshira ne çmim

Permasat:54.5 x18.5 x 42

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: