Globo Makine Mercedes-Benz me Telekomande 36M+ Shfaq më të madhe

Globo Makine Mercedes-Benz me Telekomande 36M+

Leke 2,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje Mercedes-Benz, makine per femije

Me telekomande dhe e pershtatshme per femije mbi 36 muajsh

Shkalla 1:24. Dritat e para dhe të pasme funksionale

Shpejtësia maksimale 6-8 km / h

Telekomanda kap deri ne 15 metra distance

Punon me bateri 3x AA 1.5V.  E disponueshme në tre ngjyra.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: