Globo Makina Metalike 36M+ Shfaq më të madhe

Globo Makina Metalike 36M+

Leke 490

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Makine metalike e markes Globo

E pershtatshme per femije mbi 36 muaj

Me permasa 29.5 x 22 x 21/ Shkalla 1:43

Makina eshte me modele te ndryshme dhe marka makinash te ndryshme

Mes se cilave ju mund te zgjidhni te preferuaren e femijes tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: