Pazell-Kafshet e Egra, Pino Shfaq më të madhe

Pazell-Kafshet e Egra, Pino

BAO0236

Leke 790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pazell-Kafshet e Egra, Pino

Nje pazell me kafshet per femijet tuaj

Me 6x4 elemente, është lojë edukative për fëmijë, qe i mundëson atyre të njohin dhe të eksplorojnë imazhet e kafshëve duke e zgjidhur  

Jepja fëmijës tënd ta plotësojë dhe ai do të ndjejë kënaqësinë e arritjes së qëllimit.

Pazëlli është një mjet shumë i rëndësishëm edukimi pasi siguron shumë njohuri dhe zhvillim mendor te fëmijët.

Permasat: 11.3x11.3x4.5 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: