Set Treni me Hekurudhe, Pino Shfaq më të madhe

Set Treni me Hekurudhe, Pino

BAO0233

Leke 3,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set Treni me Hekurudhe, Pino

Nje loder e dashur per femijet, imagjinate per te realizuar nje rol te caktuar ne shoqeri

Loja e markes Pino, nje tren me hekurudhen , kafshe dhe mjedis perreth ndihmon ne zhvillimin e aftesive te te menduarit dhe levizjes.

Nje loje qe luhet ne menyre te pavarur dhe interaktive.

I jep mundesi femijes te zhvilloje empatine ndjenjat dhe pervojen

E projektuar ne menyre te tille qe kerkon shkathtesi dhe shpejtesi ne vendien e pjeseve ne nje teresi te madhe sic ehste hekurudha.

Kjo ehste detyra e femijes e me pas te beje trenin  me lokomotiven dhe 2 vagonat.

E fundit, udhetim te kendshem

Per femijet mbi 3 vjec

Loja eshte nje element i rendesishem ne rritjen e femijes. Duke u kenaqur e zbavitur gjate lojes, femijet mesojne dhe marrin njohuri te cilet i shfaqin ne mjedisin qe i rrethon

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: