Pazell “Numerator” - Small Foot Shfaq më të madhe

Pazell “Numerator” - Small Foot

HV0096

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Small Foot-Pazell “Numerator”

Nje pazell druri me numra e markes Small Foot

Per te mesuar femijet tuaj te moshes mbi 3 vjec te numerojne dhe te bejne veprime matematikore dhe te gjejne vendin se ku duhet te vendosin numrin.

Tabela ka nje pjese magnetike ku mund te ngjiten numrat dhe te kryeni veprimet aritmetike

Numrat nga 1-20 dhe simbolet e matematikes , plus, minus, shumezim apo pjestim

Veri femijet ne pune duke i argetuar

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: