Treni me Ngarkese- Small Foot Shfaq më të madhe

Treni me Ngarkese- Small Foot

HV0100

Leke 2,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Small Foot - Treni me Ngarkese

Treni me ngarkese , material druri.

Mban makinat dhe i transporton ato ku te deshironi.

Per femije nga 3 vjec e siper djem dhe vajza.

Bejini femijet tuaj te argetohen dhe te kalojne caste te gezueshme gjate procesit te edukimit.

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani

Permasat (cm): 48 x 7 x 12 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: