Motorr Rakete- Small Foot

HV0112

Leke 9,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Small Foot - Motorr Rakete

Motorr rakete, per udhetaret me te rinj te hapsires.

Loje e markes Small Foot.

Materiali druri i pademshem dhe e pershtatshme per femijet e moshave mbi 2 vjec.

Nje udhetim ne hapsire jo i zakonshem ku perfshihen aktivitete te ndryshme te cilat do te ndihmojne ne zhvillimin e femijes.

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani

Lartesia: 63cm , Diametri: 30cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: