Clementoni Loder Primi Kubi Sapientino Shfaq më të madhe

Clementoni Loder Primi Kubi Sapientino

NOL0004

Leke 800

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nder lojrat e preferuara te femijeve, kubet. Te markes Clementoni

Filloni koleksionin me kubet e para.

Paketimi permban 12 kube me ngjyra dhe personazhe te ndryshme.

Cdo faqe e kubit ka nje personazh apo nje vizatim te caktuar.

Terheq vemendjen e femijes tuaj dhe zhvillon aftesine per te dalluar format dhe ngjyrat, si dhe kordinimin sy-dore.

Kubet jane ndertuar duke pasur ne vemendje sigurine e femijes.

Te pershtatshme per femijet e moshes 2 vjec +.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: