Cante Kopshti Winx

OC0006

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Çante ngjyre roze per vajza

E pershtatshme per kopesht per shkak te permasave

Lartesi:30 cm / Gjeresi: 22 cm/ Trashesi: 8 cm

Me peronazhet e kukullave Winx te stampuar

Materiali poliester cilesore. Hapja kryesore me zinxhire dhe nje xhep i jashtem

Rripa me gjatesi te rregullueshme sipas deshires

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: