Libri Im i Pare ABC Shfaq më të madhe

Libri Im i Pare ABC

BAO0068

Leke 1,400

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Libri im i pare ABC

Abetarja e parë zanore në gjuhën shqipe.

Duke shtypur butonët zanorë, fëmijët dëgjojnë shkronjat, fjalët e fjalitë dhe i mësojnë ato në mënyrë argëtuese.

Në libër ata do të gjejnë situata me personazhe nga bota e kafshëve, të ilustruara plot ngjyra e fantazi.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: