Ku Eshte Ushqimi Shfaq më të madhe

Ku Eshte Ushqimi

BAO0008

Leke 880

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ku eshte ushqimi?

Çfarë hanë fëmijët dhe kafshët?

Ndihmojini të vegjlit tu përgjigjen pyetjeve duke hapur dritarezat me figura në faqet e këtij libri.

Kur të hapni dritarezën që ka përgjigjen e saktë, ata do të dëgjojnë e do të argëtohen me tingujt e gëzueshëm të kafshës që po ha ushqimin.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: