Princi i vogël Shfaq më të madhe

Princi i Vogël

BZ0020

Leke 700

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Princi i vogël

Për lexuesit tanë të vegjël: e dini cili është libri më i lexuar dhe më i pëlqyer për fëmijë në histori?

Është pikërisht “Princi i vogël” i përkthyer në plot 250 gjuhë e dialekte në botë dhe me mbi 240 milionë kopje të shitura!!

Historia e pilotit dhe Princit të Vogël, diku në shkretëtirë e ca planete të vizituara nga Princi, është ndër historitë më të pëlqyeshme dhe ju duhet ta lexoni!

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: