Bluze Jake V dhe Xhinse per Vajza 2 vjec deri ne 10 vjec

Leke 2,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Bluze Jake V dhe Xhinse per Vajza 2 vjec deri ne 10 vjec

Kostum shume i bukur pranveror per vajza.

Ngjyra shume te mebla dhe femerore.

Materiali i bluzes: poliester dhe pambuk.

Materiali i tutave: xhins.

Masat per femije nga 2 vjec deri ne 10 vjec.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: