Clementoni Loder Crazy Chic Tattoo Lab

NOL0697

Leke 3,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Laboratori i tatuazheve per te gjithe femijet e apasionuarit pas tyre.

Me ngjyra te shndritshme cka lene te hapur imagjinaten dhe aftesine per te krijuar.

Produkti përmban ngjitës, 45 tatuazhe dhe shumë materiale të tjera për të krijuar tatuazhe unike dhe origjinale.

Me tatuazhin Crazy App ato bëhen magjike tre-dimensionale.

Ju mund t'i fotografoni ato, personalizoni dhe mbi të gjitha t'i ndani me miqtë tuaj përmes kanaleve të medias sociale!

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: