Clementoni Laboratori i Mekanikes Sonda Hapsinore

A-001057

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Clementoni Laboratori i Mekanikes "Sonda Hapsinore"

Nje set shkencor per te eksploruar boten e inxhinierise hapesinore ne nje menyre te lehte dhe argetuese

Mund te ndertoni 2 modele dinamike: nje Rover i cili trensformohet dhe nje stacion i jashtezakonshem hapesinor, me te cilin te kaloni kufirin e ri te argetimit

Paketimi permban 130 pjese formuese, duke perfshire: shufra, ingranazhe, goma etj

E rekomandueshme per moshat mbi 8 vjec

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: