Clementoni Laboratori i Mekanikes Motorri Rodster Shfaq më të madhe

Clementoni Laboratori i Mekanikes Motorri Rodster

NOL0593

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Clementoni Laboratori i Mekanikes Motorri Rodster

Zbuloni sekretet e automjeteve me 2 dhe 4 rrota

Ju mund te krijoni 2 modele te ndryshme motorresh

Me shume se 130 pjese formuese nje kuti transmisioni, ingranazhet, shufrat, panelet, kazanet etj

E pershtashme per femijet mbi 8 vjec

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: