Cante Shkolle Mesatare per Vajza Vjollce Shfaq më të madhe

Cante Shkolle Mesatare per Vajza Vjollce

A-002939

Leke 8,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cante shkolle mesatare per vajza vjollce

Gjithashtu 1 xhep ne pjesen e perparme dhe 2 xhepa anesore me ngjites

Permasat: 38 x 20 x 30 cm

Materiali: Neilon

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: