Varke Plazhi per Femije Shfaq më të madhe

Varke Plazhi per Femije

A-002555

Leke 690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Varke plazhi per femijet.

Nje produkt i markes shum funny ne dizenjo.

Ne formen e anijes kozmike 97 cm.

Pesha maksimale 100 kg.

E pershtatshme per moshat 3-6 vjec.

Per plazh dhe pishina.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: