Intex Pishine Blu Soft 188X46 cm Shfaq më të madhe

Intex Pishine Blu Soft 188X46 cm

A-002406

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Intex Pishine Blu Soft 188X46 cm.

Model familjar ku ne brendesi mund te qendrojne disa femije. 

Ideale per te kaluar ditet e nxehta te veres edhe ne ambjentet e shtepise tuaj.

Rezistente dhe e qendrueshme. 

Kujdes : Sugjerohet per femije mbi 3 vjec.

Permasat jane 188X46 cm.

Kapaciteti eshte 450 litra uje. 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: