Intex Varke Eksplorer 100 147 x 84 x 36 cm 58329

A-002364

Leke 1,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ditet e plazhit do te jene ndryshe me varken e markes Intex Explorer 100.

Varka ka kapacitet per 1 person.

Ka 2 dhoma ajri me valvola te dyfishta.

Ne paketim vjen edhe litari per nxjerrjen e varkes nga uji.

Material i forte dhe rezistent.

Kaloni momente pa fund me argetim.

Keshillohet te perdoret nga persona mbi 6 vjec.

Permasat 147x84x36 cm.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: