Kolazh "Balerinat"

ILD0003

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dekoroni dhomen e vajzes me tre balerinat e vogla.

Realizuar ne telajo me pikture dhe kolazh malerialesh te tjera dekorative.

Personalizohen me emrin e vogelusheve.

Ngjyrat mund te personalizohen sipas deshires.

Permasat e nje telajoje: 20 x 20 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: