Small Foot - Piratet dhe Zanat piktura per Ngjyruese

HV0118

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Small Foot - Piratet dhe Zanat Piktura per Ngjyrosje

Loje me pirate dhe zana, e pershtatshme per femije te moshave mbi 4 vjec.

Nje loje e markes Small Foot.

Kutia permban figura te ndryshme si dhe gjashte ngjyra sebashku me penelin.

Imazhe te cilat i zhysin femijet ne nje bote perrallash.

Figurat mund ti ngjyrosni sipas deshires.

Lojra qe zhvillojne imagjinaten e femijes.

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: