Set ushqimi perfemije Bamboo - Buf

VIT0138

Leke 1,090

-Leke 500

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set ushqimi perfemije Bamboo - Buf

Te mesoni vogelushet tuaj se si te ulen siç duhet ne nje tavoline, te mbaje nje luge dhe te haje vete nuk ka qene kurre me e lehte.

Seti per ngrenie natyrore per femije me bambu 5 cope

Rosmarino eshte bere nga niseshte misri dhe fibra natyrore bambu, te cilat jane plotesisht te biodegradueshme dhe miqesore me mjedisin.

Seti eshte i pershtatshem per vaktet e para te femijes, ku motivet simpatike te kafsheve do ta bejne ushqimin edhe me te kendshem.

Seti per femije permban nje pjate me ndarje, nje pjate ose tas te thelle, nje gote, nje luge te vogel dhe nje pirun - gjithçka qe ju nevojitet per nje vakt

cilesor per vogelushin tuaj.

Thjesht pastroni setin nen uje te rrjedhshem ose ne pjatalarese.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: